350571

Indomie Gurme Noodle Acı Ve Baharatlı 80G

Gıda/Gıdadışı İşletmecisinin Bilgisi :
Adkoturk Gida Sanayi Ve Tic.Ltd.Sti./ Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Karaagaç Mah. Fatih Bulvari No:40 59510 Kapakli Tekirdag

Detaylı Ürün Bilgisi :
Yogun ve hizli bir yasam temposunun içerisinde saglikli beslenmek için yeterli zamani ayirmakta ve özen göstermekte zorlananlar için harika bir seçenek sunan paket noodle, dar zamanlarda yemegi sölene çeviriyor. Büyük sofralarda da farkli bir çesit olarak masayi renklendiriyor.

Alerjen Bileşenler :
Gluten Ve Soya Içerir.

Özel Muhafaza ve/veya Kullanım Koşulları :
Serin ve kuru ortamda muhafaza edilmelidir.

İşletme Kayıt Numarası :
TR-59-K-008068

Belirtilen ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Metro Grosmarket Bakırköy Alışveriş Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.'ye iletilen bilgilerdir. Ürün etiket bilgilerinde yer alan bilgilerin doğru olmaması halinde sorumluluk tedarikçi firmaya aittir.
TÜRKIYE
Enerji ve Besin Öğeleri : 100 GR

Enerji (kj/kcal) : 359/1479

Yağ (g) : 17

Doymuş Yağ (g) : 18

Karbonhidrat (g) : 8

Şekerler (g) : 1

Protein (g) : 8

Tuz (g) : 0

İÇİNDEKİLER (BİLEŞENLERİN LİSTESİ) :
Buğday Unu (Glüten), Bitkisel Yağ (Palm), Tuz, Asitlik Düzenleyici (Potasyum Karbonat), Emülgatör (Sodyum Polifosfat), Kıvam Arttırıcı (Guar Gam), Kabartıcı (Sodyum Karbonat), Renklendirici (Riboflavin) Aroma Verici Karışım İçeriği: Tuz, Aroma Arttırıcı (Monosodyum Glutamat), Şeker, Yapay Tavuk Aroması (<%2), Maya (Saccharomyces cerevisiae), Soğan Tozu, Sarımsak Tozu, Zencefil Tozu ve Kırmızı Biber Tozu. Yağ İçeriği: Bitkisel Yağ (Palm), Köri Tozu (<%2)